Visszatérő probléma

„Már annyit dolgoztam ezen! Mikor lesz már…”

Rendszeresen hallom ezt visszatérő probléma esetével küzdőktől. Néha hosszabb, néha rövidebb „önmunka” áll mögöttük, hogy kiderítsék, miért esnek bele újra és újra ugyanabba a kellemetlen, vagy zavaró viselkedési mintába, vagy miért nyomasztják bizonyos dolgok, esetleg miért szoronganak látszólag ok nélkül, vagy miért vonzanak be mindig ugyanolyan romboló kapcsolatot…

Elég a kiváltó trauma beazonosítása a változáshoz?

Van, amikor igen! Több alternatív módszer azt vallja, hogy az okok felismerése önmagában is elég ahhoz, hogy oldódjon a negatív hatásuk, és a – fent felsoroltakhoz hasonló – zavarok megszűnjenek. A legtöbbször ez valóban így is történik, de vannak kivételek!

Mi van a makacsul visszatérő problémákkal?

Néha, főleg a mély túlélési érzelmeket érintő esetekben nem olyan könnyű a kedvezőtlen, esetleg káros hatás feloldása. Ma már tudományosan is bizonyított tény, hogy bizonyos traumák – modern képalkotó eljárással is kimutatható – elváltozást, léziót okoznak az agyunkban.

Hála a modern agykutatásnak, a kineziológia fejlődésének és a több ezer éves múltú hagyományos keleti gyógyító, kiegyensúlyozó módszerek ötvözésének ezekkel is lehet mit kezdeni. Azt tapasztalom, hogy a kineziológia LEAP, NEP, SIPS és Alkalmazott Fiziológia módszereivel agyunk mély, rejtett zugait is elérhetjük és felszabadíthatjuk a stressz blokkoló hatása alól. Így már sokkal könnyebb az új, építő

  • élet,
  • szokások,
  • viselkedési minták…

kialakítása.

E módszerek alkalmazásával a visszatérő probléma eseteinek nagy százalékában értünk el javulást, sok esetben pedig teljesen megszűnt a gond, amivel felkerestek. Persze ezt nem ígérhetem meg senkinek, hiszen több tényezőn múlik az eredmény.

FONTOS megjegyzés: A kineziológia és az egyéb alkalmazott módszerek nem diagnosztizálásra valók. Betegségek esetén kiegészítő módszerként alkalmazhatók. Az oldás nem helyettesíti az orvosi ellátást.

Szeretettel

Széplaki Viktória, Viki
Agyintegráció, stresszoldás, képességfejlesztés…

FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE ide kattintva – a megnyíló űrlap kitöltésével lehetséges.

További cikkeim és blogbejegyzéseim:

http://kineziologiatanfolyam.hu/gyorssegely-tippek-blog/

#NeuroenergetikaiKineziológia #stresszoldás #Agyintegráció #LEAP #képessségfejlesztés #One Brain tanfolyam #Szív-agyKiegyensúlyozás